בניין משותף

עמוד הבית | בניין משותף

החלפת ספק גז בבניין משותף – פשוט, קל ומהיר


הכנות להעברת הבניין לדור אלון גז

 1. על מנת להחליף את ספק הגז הקיים בבניין משותף, נדרש רוב של יותר ממחצית בעלי הדירות הצורכות גז בבניין (51%).  אנו ממליצים להחתים כ 70% מבעלי הדירות הצורכות גז בבניין. שים לב, יש להחתים רק את בעלי הדירות הצורכים גז ולא את שוכרי דירות בבניין במידה וקיימים. את בעלי הדירות הנך מתבקש להחתים על גבי  טופס החתמת דיירים.
 2. במידה ולמאגר הגז מחוברים בניינים נוספים, נדרש להחתים בכל בניין רוב של לפחות מחצית מבעלי הדירות הצורכות גז.  רשימת הבניינים המחוברים לאותו מאגר גז מפורטת לך ע"ג החשבונית של ספק הגז הנוכחי.
 3. כמו כן,וועד הבניין מתבקש לחתום על טופס החלטות וועד להחלפת ספק הגז
 4. את טופס החתמת הדיירים וטופס החלטת וועד להחלפת ספק הגז, יש להעביר לפקס 09-7931525 או לדוא"ל info.gas@dorgas.co.il
 5. את טופס החתמת הדיירים, אנו נעביר לידי הספק היוצא. העברת הבניין מהספק היוצא לידי דורגז תתבצע לאחר 15 ימי עסקים ממועד משלוח הודעת הדיירים (טופס החתמת דיירים) לידי הספק היוצא.
 6. במידה ומאגר הגז של הבניין הינו צובר, ספק הגז היוצא מחויב למכור את הצובר לדור אלון גז. במידה ומאגר הגז הינו גלילים, הגלילים יוחלפו ביום המעבר.
 7. עם קבלת חתימות הדיירים לרשותנו, אנו נדאג ליצור עמכם קשר ולהגיע אליכם לשטח. נשמח באותה ההזדמנות להכירכם וכמובן להציג לכם את אנשי הקשר של חברתנו שישמחו לטפל בכם ובבקשתכם במהירות וביעילות. נסקור את מערכת הגז בבניין ובמידה ויתגלו בעיות או נזהה לקויים בטיחותיים, נעדכן אתכם באופן מידי.
 8. בכניסת הבניין יתלה שלט בו נעדכנכם על יום המעבר המתוכנן. ביום זה נבקש מכל דייר להיות בביתו בטווח השעות שבין 12:00 בבוקר ועד 17:00 אחה"צ על מנת שנוכל לבצע בדיקת תקינות של מערכת הגז בכל דירה וכן להחליף את צינור הגומי הקיים. בדיקת מערכת הגז הדירתית, וכן כל יתר מערכות הגז בבניין, נעשות ללא תשלום.

יום המעבר

במהלך החלפת ספק הגז, טכנאי החברה ידאגו לפירוק מוני הגז הישנים והתקנה של מונים חדשים.
מערכת הגז המרכזית וכן מערכת הגז הביתית (בכל דירה) ייבדקו בקפדנות (הכול למען בטיחותכם) ובסיום הבדיקה, כל דייר יקבל אישור רשמי לתקינות מערכת הגז שבדירתו.

במידה ומאגר הגז בבניין הינו גלילים, אנו נדאג כמובן לסילוק הגלילים הישנים והחזרתם לידי הספק היוצא, ובמקומם נתקין גלילים חדשים של חברתנו.

במידה ומאגר הגז בבניין הינו צובר, אנו נרכוש את הצובר מידי הספק היוצא.

לאחר החלפת ספק הגז

 1. בתוך 15 יום ממועד החלפת ספק הגז בבניין, יעביר הספק היוצא לידי חברת דור אלון גז את דמי פיקדון המונה ששילמתם בזמנו, בקיזוז תשלומי גז שלא שולמו על ידי הדיירים.
 2. במידה ופיקדון המונה לא עבר במלואו (הספק היוצא קיזז תשלומי גז שלא שולמו), ישלים הדייר לדור אלון גז, את ההפרש שבין הסכום שהתקבל מהספק היוצא לבין גובה דמי פיקדון המונה הקיים בחברת דור אלון גז. במקרה זה, התשלום יבוצע בחשבונית הגז הראשונה שתשלח ללקוח.
 3. חשבונית לתשלום תשלח לביתך אחת לחודשיים.
 4. מחיר מ"ק גז לדיירי הבניין נכון למועד זה, הינו כמחיר המתפרסם באתר כמחיר הממוצע בעיר מגוריך* 
 • *המחיר צמוד לשינויים במחירי הגז כמתפרסם ע"י משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים ולמחיר הממוצע לעיר המגורים כפי שמתפרסם מידי חודש באתר דורגז.
 •  *למעט לקוחות במרחב ירושלים והסביבה המשתמשים בגז לבישול. להצעת מחיר נא מלא טופס צור קשר ומנהל המרחב ייצור עמך קשר בהקדם.

במידה ואתה עדיין זקוק לפרטים נוספים, נא השאר פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליך בהקדם או צור עמנו קשר בטלפון 8747*

להצגת המחיר הממוצע של דורגז בעיר מגוריך בחר

 • עיר
 • סוג מוצר או שירות
 • לחץ חפש
חפש

שירות מחיר
אספקת מ"ק גז
התקנת מתקן גז
חיבור מתקן גז
תשלום דו חודשי קבוע
X