תחנות תדלוק בגז

עמוד הבית | חדשות ועדכונים | תחנות תדלוק בגז

מחפש תחנת דלק בגז

אחד היתרונות הבולטים בשימוש בגז פחמימני מעובה (גפ"מ) בכל רכב לעומת השימוש בדלק נובעים מכך שמדובר בחומר גלם ידידותי לסביבה המשמש כמקור אנרגיה טבעי, זול וזמין הרבה יותר מדלק. באמצעות תדלוק הרכב בגז הפחמימני המעובה נחסכים עלויות הדלק הרבות והיקרות ותורמים לשיפור איכות הסביבה היות וגז זה מזהם הרבה פחות מהדלק ופולט פחות מזהמים בבעירה בתהליך השימוש בו.  

חברת דור גז בעלת פריסה ארצית של תחנות תדלוק בגז הפרושות מרחבי הארץ מהצפון ועד הדרום. לנוחיות הצרכנים ישנן 34 תחנות בהן ניתן לתדלק בגז כאשר 7 תחנות הנן תחנות הסבה בהן מותקנת מערכת גז לאוטו.  

הגז בו עושים שימוש נקרא "ירוק" ומכך נובעים יתרונותיו הרבים: היות וקיימים בתהליך הבעירה  תהליכים חלקים ונקיים יותר וזאת בהשוואה לדלק והיות ובאמצעות השימוש בו נפלטים פחות חלקיקים מזהמים בשריפה נחשב גז זה לידידותי לסביבה וכמובן גם לכיס. יתרונות חשובים אלו הובילו מרכזי תחבורה ציבורית באירופה להשתמש בגפ"מ - גז פחמימני מעובה ביתר שאת. גם בישראל, אנו רואים יותר ויותר רכבים העוברים הסבה לשימוש בהנעה בגז.  

הסבת הרכב לגז

התקנת מערכת מיוחדת להסבת הרכב לגז נחשבת לבטוחה גם לשימוש. מערכת ההסבה מאופיינת במיכלי פלדה בטוחים מחשש לדליפה. ההתקנה של מערכת הגז לרכב אורכת מספר שעות אשר בסופה ניתן יהיה להניע את הרכב או באמצעות מערכת הגז או באמצעות מערכת הדלק הקיימת. מערכת הגז פשוטה לשימוש ויחד עם זאת תמיד מאפשרת מעבר לנהיגה בהנעה בבנזין בנוסף למערכת הגז שהותקנה בו.  

תחנת תדלוק בגז קרובה אלייך

עם השנים מוקמים מרכזים להסבת רכבים לגז ותחנות תדלוק בגז. חברת דור גז עושה את מרב המאמצים על מנת להמשיך ולפרוס עוד ועוד תחנות ברחבי הארץ תוך הקפדה על כללי הבטיחות בהתאם לתקנים כנדרש. תחנת דלק בגז מאפשרת תדלוק פשוט ובטוח של הרכב בגז ופריסת תחנות תדלוק בגז מאפשרת לתהליך זה להיות עבור כל הצרכנים תהליך שהוא קל, פשוט, נגיש ובטוח במיוחד, בדומה לתחנות תדלוק רגילות הפרוסות ברחבי הארץ.  

 

X