חיסכון בחשמל לתעשייה

עמוד הבית | חדשות ועדכונים | חיסכון בחשמל לתעשייה

מידע חשוב על חיסכון בחשמל לתעשייה

כיצד קשור השימוש בגז לחיסכון בחשמל לתעשייה? הרי ידוע כי כל מפעל בתעשייה לא יכול להתקיים מבלי לקבל אספקת אנרגיה על מנת להשתמש בה לצורכי תאורה, חימום וקירור, שינוע חומרים ומוצרים, הפעלת מכונות ועוד שיאפשרו את פעילותו השוטפת והתקינה.  בתהליך הייצור של כל מפעל מושקעת אנרגיה רבה המשמשת לייצור של חומרי גלם. לאחרונה, עם העלאת המודעות לשמירה על איכות הסביבה ולהתייעלות בתהליכים צורכי אנרגיה עולה הצורך באופן טבעי לחיסכון בחשמל לתעשייה על ידי תהליכים חסכוניים יותר בייצור האנרגיה שתסופק למפעלי התעשייה.

חסכון באנרגיה חסכון בחשמל

כל העת עמלים הגופים השונים על אמצעים לשימוש יעיל וחסכוני באנרגיה. ניתן לומר כי כבר רואים את תוצאות הליך זה בכמה מישורים.  על מנת שצריכת האנרגיה תופחת ברמה ניכרת והיתרונות של התהליך יבואו לידי ביטוי כמו חסכון בעלויות ייצור ואספקת החשמל יש צורך בפתרון אנרגטי יעיל וידידותי לסביבה כמו תשתיות גז מתקדמות ומשוכללות אשר באמצעותן יינתן מענה לצרכי האנרגיה הרבים ולשימושיה במפעליה התעשייה הרבים בישראל.

שימוש בגז תחליף זול, יעיל ובטוח  

התחליף לדלקים המזהמים נמצא בשימוש בגז פחמימני מעובה הגפ"מ המחליף את השימוש הנפוץ בחומרי בעירה תעשייתיים ומזהמים במיוחד כגון מזוט וסולר. שימוש בגז מחליף את התלות בתשתיות חשמל יקרות ותורם להפחתה משמעותית בעלויות הייצור של החשמל. יתר על כן, שימוש בגז פחמימני מעובה תורם לחיסכון בחשמל לתעשייה באופן מהותי וכמובן תורם לשמירה על איכות הסביבה בה אנו חיים.  יתרה מזאת, יתרון נוסף הוא הפחתת העומס על רשת החשמל הישראלית וכמובן פחות פליטת גזים מזהמים או גזי חממה בצורה ניכרת. השימוש בגז הופך את השימוש באנרגיה לזולה וטובה הרבה יותר ומשתלמת לכל הצדדים.

הסבת רכב לשימוש בהנעה על גז

במבער רכבים לעבודה על גפ"מ אנו עדים להתייעלות אנרגטית וחיסכון בהוצאות כלכליות וזאת על ידי התקנת מערכת גז ייעודית המותקנת ברכבם. תדלוק בגז לרכבים חוסך עליות תדלוק יקרות והנה סממן מובהק למהפכה הירוקה המשתלטת על חיינו.

שימוש בגז לתחבורה זולה ובטוחה מאפשר גם מחייה בסביבה נעימה הרבה יותר עם הרבה פחות מזהמים. חברת דור אלון גז פועלת ללא לאות לפריסת תחנות תדלוק בגז בכל הארץ בתחנות השונות ובמרכזי ההסבה בהם מותקנת מערכת הנעה בגז במקום בדלק.  

 

 
 
X