חימום גז ביתי

מקור אנרגיה אלטרנטיבי, הגז הביתי:


החיפוש האינטנסיבי אחר מקורות אנרגיה אלטרנטיביים, זולים הרבה יותר, אפקטיביים הרבה יותר וידידותיים לסביבה הניב והוליד את המגמה החדשה להרחבת והגדלת השימוש במערכות צריכת אנרגיה המבוססות על הגז הביתי.

 

אפקטיביות, חסכון באנרגיה וידידותיות לסביבה: 

הגז הביתי או גז בישול או כפי שהוא מוכר בשמו המדעי גפ"מ, גז פחממני מעובה. גז זה מוכר וידוע לנו מתחום המטבח ומן השימוש הנעשה בו לבישול בעיקר. אך הנה נמצא כי הגז הביתי הינו טוב גם לשימושים ביתיים אחרים, שהוא הינו מקור אנרגיה אפקטיבי ברמה גבוהה, יעיל עד מאד, מונע בזבוז אנרגיה ובכך מפחית את עלויות הצריכה וכן הוא ניחן בתכונות של ידידותיות לסביבה ותמיכה בסביבה ירוקה.

 

מערכות צריכת אנרגיה ושימושים ביתיים המתבססים על הגז הביתי: 

השימושים הביתיים השונים העשויים להתבסס על מערכות צריכת אנרגיה העובדות על הגז הביתי הינן חימום ביתי באמצעות תנורים ומערכות הסקה, חימום מים באמצעות מחממי מים, ייבוש כביסה ואפילו הנעת רכב מתבצעת היום בשילוב עם גז.  

 

חימום גז ביתי על בסיס גז אפקטיבי יותר, זול יותר ואקולוגי יותר:

 

חימום ביתי המבוסס על מערכת צריכת אנרגיה על בסיס גז ביתי הינה אפקטיבית פי עשרות מונים מזו המבוססת על חשמל. לא זאת בלבד שהאפקטיביות ורמת החימום מהירה וטובה יותר אלא שהיא אף חסכונית הרבה יותר מאשר מזגנים ותנורי סליל הזוללים חשמל ומביאים לעלויות מרקיעות שחקים של הצריכה הביתית. 

דור אלון גז אינטרנשיונל בע"מ הינה ספקית הגז המובילה בישראל, דור אלון אמונה למתן שירות אחראי, רציף ומסור לקהל לקוחותיה הרחב הן במגזר הביתי והן במגזרים הציבוריים התעשייתיים והחקלאיים. 

 

מובילת השינוי וההסבה לשימוש בגז במערכות צריכת האנרגיה השונות: 

דור אלון הינה מובילת השינוי המעבר וההסבה לשימוש של מערכות צריכת אנרגיה המבוססות על גז טבעי ועל הגז הביתי. דור אלון מאמינה כי הרחבת השימוש הביתי בגז כמו לדוגמא חימום ביתי, חימום מים ועוד מביאים לחסכון אדיר באנרגיה ובעלויות, משפרים את רמת החיים, תורמים לרווחת הצרכנים הביתיים ותומכים בסביבה אקולוגית נקייה וירוקה. 

X

מחשבון כדאיות

מחיר ליטר דלק בש"ח 6.26
מחיר ליטר גמ"פ בש"ח 3.09
הזן ק"מ לשנה
החיסכון שלך לשנה בש"ח 0
X