התקנת גז לבית

עמוד הבית | חדשות ועדכונים | התקנת גז לבית

התקנת גז לבית

 

מידע על התקנת גז לבית

 ספקית הגז המובילה בישראל: דור אלון גז אינטרנשיונל בע"מ הינה ספקית הגז המובילה בישראל, כמו כן דור אלון מובילה את השינוי המעבר וההסבה לשימוש בגז הטבעי ומובילת המגמה לשימוש במערכות אנרגיה המבוססות על גז ביתי – גפ"מ (גז פחממני מעובה).

 השימוש בגז ביתי: 

המגמה ההולכת ומתפתחת לשימוש בגז ולביסוס מערכות האנרגיה השונות בכל המגזרים ובמגזר הביתי בפרט נובעת עקב החיפוש אחר מקורות אנרגיה אלטרנטיביים אשר מספקים אנרגיה באפקטיביות גבוהה, עולים פחות ואשר אינם מזיקים לסביבה אלא תומכים בסביבה ירוקה. הגז הביתי נמצא עונה על כל הקריטריונים הללו ועל כן חלה המגמה הכללית להתקנת גז בבית. 

חוק משק הגז: 

עם כל התקנת גז לבית בין אם התקנה חדשה או החלפת ספקי הגז יש להיות מודעים ולעבוד בכפוף לחוק משק הגז בישראל של משרד התשתיות והאנרגיה הישראלי. 

ספק מורשה: 

חוק משק הגז בישראל קובע כי יש לבצע התקנת גז לבית או לכל מקום אחר אך ורק על ידי ספק גז מורשה המופיעה ברשימת ספקי הגז המורשים בישראל של המשרד לתשתיות ואנרגיה. רשימה זאת מונה כ-38 ספקי גז מורשים. עם כל התקנת גז לבית יש לוודא כי הספק מופיע ברשימה עדכנית זאת. 

 טכנאי מורשה: 

יחד עם היות הספק מאושר על ידי משרד התשתיות והאנרגיה, יש לוודא, במהלך התקנת גז לבית כי טכנאי הגז הינו טכנאי מורשה אף הוא בעל רישיון רלוונטי ותקף לעבודה בתחום זה. 

 בדיקה תקופתית: 

בכל התקנת גז לבית יש לוודא כי החברה ספקית הגז נושאת באחריות לה היא מחוייבת על פי תקן ישראלי 158 לפיו יש לבצע בדיקה תקופתית מטעמה לכל מערכות התקני ומיכלי הגז. 

 ביטוח: 

עם כל התקנת גז לבית יש לוודא כי החברה ספקית הגז נושאת ומספקת את הביטוח הרלוונטי לכל הציוד ולכל המוצרים ההתקנים והמערכות. 

 דור אלון: 

חברת דור אלון גז אינטרנשיונל מבצעת התקנת גז לבית לקהל לקוחותיה הרחב, עומדת בכל הקריטריונים אותם מציב המשרד לתשתיות ואנרגיה ומובילה את מגמת המעבר לשימוש מערכות אנרגיה המבוססות על גז.

X

מחשבון כדאיות

מחיר ליטר דלק בש"ח 6.26
מחיר ליטר גמ"פ בש"ח 3.09
הזן ק"מ לשנה
החיסכון שלך לשנה בש"ח 0
X