הזמנת גז לבית

הזמנת גז לבית, ספקית הגז המובילה בישראל:

 

חברת דור אלון גז אינטרנשיונל בע"מ הינה ספקית הגז המובילה בישראל ומובילת המעבר וההסבה לגז טבעי במשקים השונים כמו גם מובילת המגמה לשימוש בגז הביתי – גפ"מ (גז פחממני מעובה) למערכות צריכת האנרגיה הביתיות השונות לרבות חימום, כביסה, בישול ועוד. 

 

אספקת גז, התקנת מערכות ופתרונות גז: 

חברת דור אלון גז אינטרנשיונל בע"מ מספקת גז לכל לקוחותיה לרבות התקנת מערכות, אספקת גלילים, טיפול במערכות גז מרכזיות, מציאת פתרונות גז ומתן מענה זריז ואדיב לכל פניה של הזמנת גז לבית

 

חוק משק הגז בישראל:

 

הזמנת גז לבית בין אם מדובר בהזמנה מספק חדש או בהחלפת ספק ישן צריכה להיעשות תחת המודעות והעיון בחוק משק הגז בישראל. חוק זה מחייב את הספקים עצמם וכמו כן את הלקוחות הביתיים לביצוע הזמנת גז לבית מספק גז מורשה בלבד המופיע ברשימת ספקי הגז המורשים בישראל של משרד התשתיות והאנרגיה. 

בכל הזמנת גז לבית יש לוודא כי ספק הגז החדש מבצע בדיקה כוללת של התקני הגז מערכות הגז ושל המיכלים. נוסף על על כך יש לוודא כי טכנאי הגז אשר נשלח מטעם החברה או הספק הינו בעל רישיון לעבודה בתחום זה. 

 

בדיקה תקופתית באחריות החברה: 

בכל הזמנת גז לבית עליכם לדעת כי ספק הגז מחויב בבדיקה תקופתית של כל מערכות התקני ומיכלי הגז אשר נמצאים בבית הלקוח. בדיקה זאת נעשית על פי תקן ישראלי 1588 היא נעשית אחת לחמש שנים ללא עלות ובאחריותה המלאה של החברה ספקית הגז. בבדיקה זאת יוחלף האבזור בהתקני הגז, תבוצע בדיקת אטימות ובדיקת לחץ. 

 

השימוש בגז ביתי, מגמה הולכת ומתפתחת:

 

הזמנת גז לבית לשימושים השונים ולמערכות הביתיות השונות הינה מגמה ההולכת ומתפתחת בעקבות החיפוש אחר מקורות אנרגיה אלטרנטיביים. הגז הביתי – גפ"מ מהווה פתרון מושלם לכל מערכות צריכת האנרגיה הביתיות. הגז הביתי הינו זול ואף זול עוד יותר לאחר הרפורמה אשר יושמה במשק הגז, הוא חסכוני בעלויות הצריכה והוא ידידותי לסביבה ומקדם סביבה ירוקה. 

X

מחשבון כדאיות

מחיר ליטר דלק בש"ח 6.26
מחיר ליטר גמ"פ בש"ח 3.09
הזן ק"מ לשנה
החיסכון שלך לשנה בש"ח 0
X